web 2.0

۱۶.۸.۹۱

احمدی نژاد، قربانی‌ای برای تطهیر اصولگرایان

هشت سال است که دنده عقب گرفته ایم و سوار بر «قطاری که ترمز بریده» به سمت سقوط می رویم. حالا که «خرابی از حد گذشته» سیاستمدارن اصولگرا فریاد وامصیبتا برآورده اند و رییس جمهور را به عنوان متهم همه ویرانی ها به مسلخ مجلس شورا می برند.
کاش دوستان می دانستند وضع چنان است که «بز طیلقه» هم نمی تواند گناهان بزرگ رخ داده را بزداید. البته این رفتارها هم برای جلب همان مخاطبان پرشور سخنرانیهای عجیب رییس دولت است، واِلّا هر کسی با دیدن این شلوغ‌کاری‌ها ناخودآگاه از خود خواهد پرسید:
چه کسانی با حمایت و تبلیغات باعث به قدرت رسیدن این دولت در سال 84 شدند؟
چه افراد و گروههایی در سال 88 حَسَب احساس تکلیف به دفاع تمام قد از احمدی نژاد پرداختند؟
پس از آن انتخابات سراسر مشکوک، دهها نفر کشته شدند و هزاران نفر زندانی و فراری شدند تا متهمِ امروز، بر تخت قدرت تکیه بزند، چه افراد و گروههایی در تمام این موارد کنار دولت ایستادند؟
آنها که امروز رئیس دولت را مقصر همه تباهی های موجود می شمارند، هر دلسوز مملکت که از وضع ایجاد شده انتقاد کرد را «فتنه گر» خواندند و هر که را تملق رییس دولت نگفت «بی بصیرت» دانستند. نتیجه ی بصیرت این است؟
ساختن اصطلاح طنزآمیز «جریان انحرافی» و شب و روز مانور دادن بر روی آن این حقیقت را دگرگون نخواهد ساخت که دولت و جریان حامی آن چکیده ی افکار و اعمال جریان اصولگرایی هستند و امروز حضرات نمی توانند از آنها تبرّی جویند.
خلاصه ما هر چه بگوییم یکی از سلسله اتهام‌ها برایمان چاق خواهد شد، پس از آیت الله سیستانی نقل قول می کنم که:
«ﻣﻌﺘﻘﺪﻡ ﺷﻤﺎ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ، ﮐﺸﻮﺭ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺭﻭﺯﯼ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻪ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﮔﺮﻓﺘﺎﺭﯼ ﻫﺎ ﭘﯿﺶ آمد.»

balatarin
Delicious
Twitter

3 نظر:

bita gh گفت...

پس از آن انتخابات سراسر مشکوک، دهها نفر کشته شدند و هزاران نفر زندانی و فراری شدند،....صدها هزار نفر چه بسا میلیونهانفر افسردهءسرخوردهءدزدزده چی؟

bita gh گفت...

یک روز صبح در کشور آلمان

یک روز صبح در کشور آلمان مردمی که برای خرید شیر آمده بودند ، در کمال تعجب دیدند شیری که تا دیروز 1 یورو فروخته میشد ، امروز 1.5 یورو عرضه میشود . هیچ کس سرو صداو اغتشاشی نکرد اما ، هیچ کس هم شیر نخرید.بطری های شیر به کارخانه مرجوع شد و همان شب آنگلا مرکل از تلویزیون رسمی آلمان بصورت زنده از مردمان کشورش بابت این گرانی عذر خواهی کرد و از فردا شیر دوباره به قیمت 1 یورو توزیع شد ...!!!!

یک روز صبح در کشور ايران

یک روز صبح در کشور ايران مردمی که برای خرید شیر آمده بودند ، در کمال تعجب دیدند شیری که تا دیروز 350 تومان فروخته میشد ، امروز 750 تومان عرضه میشود . همه کس سرو صداو اغتشاشی كردند اما ، همه هم شیر خریدند و حتي از نياز روزانه نيز بيشتر خريدند !!!پاكت های شیر به کارخانه مرجوع نشد و همه به فروش رسيد حتي در بازار ناياب نيز شد و فرداي همان روز مجددا قيمت شير افزايش پيدا كرد و به 1350 تومان رسيد و همچنان مردم خريدند و كسي هم عذرخواهي نكرد و شير نيز توزيع شد .....!!!!!!!عرضِ دیگه ای نیست !!

امیرمسعود گفت...

خیلی خوب بود.

ارسال یک نظر